Asterix - 5 dvd-box

Uitgebracht:  Bridge Entertainment Group
Speelduur: 368 minuten (5 discs)
Datum: 25 oktober 2011
Extra: Geen

  Disc 1 - Asterix de Galliër
  Zo'n vijftig jaar vóór Christus was Gallië bezet door de Romeinen. Echter een klein Gallisch dorpje blijft moedig weerstand bieden aan de overweldigers. Asterix de krijger en Obelix de steenhouwer hebben een geheim middel dat hun bovenmenselijke krachten geeft: de toverdrank van Panoramix de druïde.

  Disc 2 - Asterix en Cleopatra
  Caesar is uiterst gecharmeerd van Cleopatra, de koningin van Egypte. Speciaal haar neusje vindt hij zo aardig. Maar hij verwijt haar wel dat haar volk decadent is. Dit irriteert Cleopatra zo, dat ze hem beloofd binnen drie maanden een prachtig paleis te bouwen. Onmogelijk natuurlijk, tenzij...

  Disc 3 - Asterix en de helden
  De trotse Ceasar voelt zich belagelijk gemaakt en gekleineerd. Hij weigert toe te geven als zijn onderdanen hem proberen te overtuigen dat alleen een wonder hem nog kan helpen. Ceasar wil niet buigen voor de Galliërs, maar heeft niet op de toverdrank van druïde Panoramix gerekend die Asterix, Obelix en de rest van de dorpelingen bovenmenselijke krachten geeft!

  Disc 4 - Asterix contra Caesar
  Als blijkt dat Walhalla en Tragicomix in handen van de Romeinen zijngevallen, zetten Asterix en Obelix onverschrokken de achtervolging in. Na allerlei avontuurlijke omzwervingen komen zij bij het Colosseum in Rome. Daar zullen Walhalla en Tragicomix ter gelegenheid van Caesars feest voor de leeuwen geworpen worden, tenminste als Asterix en Obelix niet op tijd komen.

  Disc 5 - Asterix en de Britten

Evenals in Gallië, bestaat er in Brittania een dorpje dat dapper weerstand biedt tegen de romeinse aanvallen. Een van de strijders uit het dorpje is Anteclimax, een neef van onze held Asterix. Omdat het dorpje bijna zwicht onder de Romeinse druk, besluiten ze de hulk in te roepen van Asterix en de Gallische toverdrank.

Gerelateerde artikelen

1000 Resterende tekens

Tunes en series ook op ons Youtube kanaal!

Wordt televisie-vrienden met ons op Facebook

Keek jij hier vroeger ook naar?

Daktari

Daktari (1967-1973)

Tijdens een reis naar Kenia leerde filmproducent Ivan Tors de Nederlandse dierenarts Toni Harthoorn… Lees meer

Zomaar een greep uit onze site,

De Big & Betsy Show!

Big & Betsy Show!, De (2001-2005)

Boerin Betsy en haar sprekende varkentje Big, die graag windjes laat, waren op 6 april 1999 voor… Lees meer

Veel plezier met jouw sentiment!

Pippi Langkous

Pippi Langkous (2002-2003)

Na de vier films en de bijbehorende serie van Pippi Langkous die in de jaren '60 en '70 door Olle… Lees meer

Mobiel en tablet

WebApp voor Apple/Android/Windows

Contact

Via formulier

Nieuwsbrief

Inschrijven
Uitschrijven