Asterix

Uitgebracht: Bridge Entertainment
Speelduur: 141 minuten (2 discs)
Extra: Geen

  Asterix en de Britten
  Evenals in Gallië, bestaat er in Brittania een dorpje dat dapper weerstand biedt tegen de romeinse aanvallen. Een van de Strijders uit het dorpje is Anteclimax, een neef van onze held Asterix. Omdat het dorpje bijna zwicht onder de Romeinse druk, besluiten ze de hulk in te roepen van Asterix en de Gallische toverdrank. Wanneer de Romeinen lucht krijgen van de invoer van de toverdrank in Brittania, openen ze de jacht op Asterix en Obelix, neef Anticlimax en de ton met toverdrank met alle gevolgen van dien...

  Asterix de Galliër

Zo'n vijftig jaar geleden voor Christus was Gallië bezet door de Romeinen. Aanvoerders als Veringetorix legden hun wapens aan de voeten van Caesar. Echter één klein Gallisch dorpje blijft moedig weerstand bieden aan de overweldigers. Asterix de krijger en Obelix de steenhouwer, hebben een geheim middel dat hun bovenmenselijke krachten geeft: de toverdrank van Panoramix, de Druïde. In Petit Bonum, de Romeinse vesting, windt Calus Bonus zich vreselijk op over het feit dat zijn legers steeds worden verslagen door doe onoverwinnelijke Galliërs.

Bestel deze DVD bij Bol.com

Gerelateerde artikelen

1000 tekens over

Tunes ook op ons Youtube kanaal!

Luisteren of meezingen met de tunes op ons Youtube kanaal!

Wordt televisie-vrienden met ons op Facebook

Keek jij hier vroeger ook naar?

Paard van Sinterklaas

Paard van Sinterklaas, Het (2007)

Wanneer Winky Wong zes jaar oud is verhuist ze met haar moeder naar Nederland. Haar vader, die al… Lees meer

Zomaar een greep uit onze site,

Muppet Babies

Muppet Baby's (1986-1987)

Behalve in hun eigen The Muppet Show hebben de muppets ook in diverse speelfilms gespeeld,… Lees meer

Veel plezier met jouw sentiment!

Rasmus en de Landloper

Rasmus en de Landloper (1984)

In het weeshuis waar de 9-jarige Rasmus aan het begin van de 20ste eeuw woont hebben alle kinderen… Lees meer

Contact

Via formulier

Nieuwsbrief

Inschrijven
Uitschrijven