Asterix en Cleopatra

Uitgever:  Moefie Klub
Speelduur:  69 minuten
Datum: 3 april 2014
Extra: Geen

  Beschrijving

Zo'n vijftig jaar voor Christus was Gallie en ook Egypte bezet door de Romeinen. Caesar is uiterst gecharmeerd van Cleopatra, de koningin van Egypte. Speciaal haar neusje vindt hij zo aardig. Maar hij verwijt haar wel dat haar volk decadent is. Dit irriteert Cleopatra zo, dat ze hem belooft binnen drie maanden een prachtig paleis te bouwen. Onmogelijk natuurlijk, tenzij... Tekenis, de architect van Cleopatra gaat naar zijn vriend Panoramix om hulp te vragen. Panoramix is de druïde die in een bekend dorpje woont. In dit dorpje bieden de inwoners moedig weerstand aan de Romeinen. Dankzij de toverdrank die hun bovenmenselijke krachten geeft. Asterix, de krijger en Obelix zijn vriend, vertrekken met Tekenis naar Egypte.

Bestel deze DVD bij Bol.com

Gerelateerde artikelen

1000 Resterende tekens

Keek jij hier vroeger ook naar?

De Moddermonsters

Moddermonsters, De (1987-1988)

Wie sidderde er op zaterdagmiddag in het najaar van 1987 niet bij het zien van deze spannende… Lees meer

Zomaar een greep uit onze site,

Inde Soete Suikerbol

Inde Soete Suikerbol (1973-1974)

De verhalen over bakkerij 'Inde Soete Suikerbol' begon als krantenstrip in De Standaard in 1935.… Lees meer

Veel plezier met jouw sentiment!

Ontvoering

Ontvoering (1979)

Omschrijving Duits-Britse jeugdserie die zich afspeelt in het Engeland van de 18de eeuw waarin de… Lees meer

Cookies en privacy

Cookieverklaring
Privacyverklaring

Contact

Nieuwsbrief

Inschrijven
Uitschrijven