Het beste van Asterix

Uitgebracht: Bridge Entertainment Group
Speelduur: 450 minuten (6 discs)
Datum: 20 april 2010
Extra: Geen

  Disc 1 - Asterix de Galliër
  Zo'n vijftig jaar vóór Christus was Gallië bezet door de Romeinen. Echter een klein Gallisch dorpje blijft moedig weerstand bieden aan de overweldigers. Asterix de krijger en Obelix de steenhouwer hebben een geheim middel dat hun bovenmenselijke krachten geeft: de toverdrank van Panoramix de druïde.

  Disc 2 - Asterix en Cleopatra
  Caesar is uiterst gecharmeerd van Cleopatra, de koningin van Egypte. Speciaal haar neusje vindt hij zo aardig. Maar hij verwijt haar wel dat haar volk decadent is. Dit irriteert Cleopatra zo, dat ze hem beloofd binnen drie maanden een prachtig paleis te bouwen. Onmogelijk natuurlijk, tenzij...

  Disc 3 - Asterix en de helden
  De trotse Ceasar voelt zich belagelijk gemaakt en gekleineerd. Hij weigert toe te geven als zijn onderdanen hem proberen te overtuigen dat alleen een wonder hem nog kan helpen. Ceasar wil niet buigen voor de Galliërs, maar heeft niet op de toverdrank van druïde Panoramix gerekend die Asterix, Obelix en de rest van de dorpelingen bovenmenselijke krachten geeft!

  Disc 4 - Asterix contra Caesar
  Als blijkt dat Walhalla en Tragicomix in handen van de Romeinen zijngevallen, zetten Asterix en Obelix onverschrokken de achtervolging in. Na allerlei avontuurlijke omzwervingen komen zij bij het Colosseum in Rome. Daar zullen Walhalla en Tragicomix ter gelegenheid van Caesars feest voor de leeuwen geworpen worden, tenminste als Asterix en Obelix niet op tijd komen.

  Disc 5 - Asterix en de Britten
  Evenals in Gallië, bestaat er in Brittania een dorpje dat dapper weerstand biedt tegen de romeinse aanvallen. Een van de strijders uit het dorpje is Anteclimax, een neef van onze held Asterix. Omdat het dorpje bijna zwicht onder de Romeinse druk, besluiten ze de hulk in te roepen van Asterix en de Gallische toverdrank.

  Disc 6 - Asterix en de knallende ketel

Obelix heeft per ongeluk een menhir op het hoofd van de druïde Panoramix gegooid. Panoramix is daardoor stapelgek geworden en kan zich het recept van de toverdrank niet meer herinneren. Dan krijgt het dorp, onbeschermd door de toverdrank, bezoek van een ziener die handig inspeelt op de grootste angst van de Galliërs, namelijk dat de hemel op hun hoofd zou kunnen vallen...

Gerelateerde artikelen

1000 Resterende tekens

Keek jij hier vroeger ook naar?

Dommel

Dommel (1989-1991)

Striphond Dommel is in 1968 bij toeval ontstaan toen tekenaar Dupa, pseudoniem voor Luc Dupanloup,… Lees meer

Zomaar een greep uit onze site,

Felix de kat

Felix de kat (1968)

Omschrijving Amerikaanse tekenfilmserie over een zwarte kat. Lees meer

Veel plezier met jouw sentiment!

Kizzy

Kizzy (1979)

Omschrijving Britse jeugdserie over een zigeunermeisje dat met haar grootmoeder in een… Lees meer

Cookies en privacy

Cookieverklaring
Privacyverklaring

Contact

Nieuwsbrief

Inschrijven
Uitschrijven